Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
23 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
23.05.2018 | Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників

Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

Батькам першокласників потрібно знати:

Кожному першачку гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання. Дитина повинна мати право навчатись в школі, що знаходиться поблизу її будинку, хоча за вибором батьків можна віддавати дитину в будь-яку школу. Для підтвердження місця проживання дитини батькам потрібно надати будь-який з понад десяти типів документів, який рекомендовано Міністерством освіти та науки (це може бути не лише паспорт, а й договір оренди на житло, документ, що засвідчує право власності на житло тощо).

Обов’язкові документи для зарахування дитини до школи: заява; копія свідоцтва про народження дитини; копія або оригінал медичної довідки; для дітей з особливими освітніми потребами – копія або оригінал висновку інклюзивно-ресурсного центру. Присутність дитини при подачі документів необов’язкова.

За бажанням дитина може вступити на вільні місця в іншій школі. Зарахування на вільні місця в школі відбувається за жеребкуванням, яке проходить публічно і на ньому можуть бути присутніми всі охочі – батьки, журналісти, громадськість. Жеребкування здійснюється в прозорому барабані, учасники витягають жереб і оголошують...

23.05.2018 | Оголошено другий обласний конкурс проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, затвердженого рішенням обласної ради від 24.03.2017. № 473-13/2017 «Про внесення змін до регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки», та протоколу конкурсної комісії з визначення проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, від 04.05.2018. № 3 оголошено другий обласний конкурс проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Прийом проектів здійснюється з 10.05.2018 р. по 15.06.2018 р.

УчасникамиКонкурсу є інститути громадянського суспільства (громадські організації, благодійні фонди), які у встановленому порядку подали конкурсну пропозицію для участі в Конкурсі.

Інститут громадянського суспільства – громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи, які згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення Конкурсу.

З вимогами до проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства можна ознайомитися на офіційному сайті Івано-Франківської обласної ради www.orada.if.ua у рубриці «Конкурс інститутів громадянського суспільства»

23.05.2018 | День героїв

23.05.2018 | Монетизація субсидій підвищить їх адресність і додасть прозорості процесу соціальної допомоги

news-imageЗапланована на січень наступного року монетизація субсидій підвищить адресність виплат, унеможливить зловживання в цій сфері і додасть прозорості процесу соціальної допомоги. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«З 1 січня ми маємо провести монетизацію субсидій. Люди отримають кошти і будуть самі за ці кошти оплачувати комунальні послуги. Ситуація буде прозорою, ефективною та адресною», - сказав глава Уряду.

При цьому він додав, що обсяг допомоги визначатиме рівень розвитку економіки. «Соціальна політика, яку я сповідую, ґрунтується не на запозиченнях, а на реальному зростанні економіки», - сказав Прем’єр-міністр.

Довідково

У квітні поточного року Уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима, а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином, монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності...

23.05.2018 | Проблемні питання галузі охорони здоров’я області розглянули на колегії профільного департаменту

news-imageДнями відбулося чергове засідання колегії департаменту охорони здоров’я ОДА. Участь у ній взяли директор ДОЗ ОДА Микола Стовбан, радник голови ОДА з питань охорони здоров’я Олег Петрина, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, члени колегії, головні лікарі центральних районних та міських лікарень, керівники обласних закладів охорони здоров’я, лікувальних закладів Івано-Франківська та центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Присутні обговорили питання, які стосувалися Національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», стану організації гастроентерологічної і гематологічної допомоги населенню області, медичного забезпечення осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, надання медичної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій та антитерористичної операції. Мовилося також і про стан реімбурсації препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет та виконання Урядової програми «Доступні ліки».

Не оминули і питання щодо виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я області, яке стоїть на особистому контролі у голови облдержадміністрації. Про ситуацію, яка склалася на сьогоднішні, розповів заступник директора департаменту Віталій Федорів. Він чітко окреслив повноваження і роботу, яка проводиться керуючим підрозділом в цьому напрямку. За його словами, нещодавно...

23.05.2018 | Понад чотири з половиною мільйони українців підписали декларації із сімейними лікарями

news-imageДержава законодавчо закріпила завдання – інтегрувати якісні медичні послуги на сільських територіях. Сьогодні сільське населення в Україні складає 32% і саме жителі цих населених пунктів першочергово потребують якісних медпослуг. Адже лише у 28% амбулаторіях є водозабезпечення, і третина з яких – це колодязі; у 18% є санвузли; забезпечення необхідним лікарським обладнанням знаходиться на рівні 20%; а забезпеченням автотранспортом складає близько 17%.

«У вересні цього року ми відкриємо перші найсучасніші амбулаторії. Однак ми повинні пам’ятати, що доступна і якісна медицина у сільській місцевості - це не просто будівництво нових фельдшерсько-акушерських пунктів. У першу чергу, це затвердження мінімального обсягу медичного обладнання, яке має бути в кожному селі», - зазначив народний депутат України Сергій Березенко під час виступу на конференції «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості».

Народний обранець підкреслив, що на сьогодні декларації з лікарями вже підписали 4,5 млн українців - і це рекордні темпи у європейському масштабі. Він також розповів, що держава виділила 5 млрд грн. на реалізацію закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», зокрема, будівництво амбулаторій.

Сергій Березенко зазначив, що з квітня розпочалася кампанія підписання декларацій із сімейними лікарями. «За цей час підписалося 4,5 млн. людей, це понад 10% населення. Це шалені темпи, ніде  серед країн Європи...

23.05.2018 | Прийом громадян

21 травня міський голова Богдан Мельник провів особистий прийом громадян, на який зареєструвалось 5 болехівчан.

Під час особистого прийому порушувалися земельні питання, пошкодження пам’ятника на кладовищі під час зрізки дерев, щодо виховання дитини у Долинському дитячому будинку «Теплий дім» та про проведення панахиди з нагоди річниці перепоховання Т.Г.Шевченка.

Порушені під час прийому громадян питання взяті на контроль та спрямовані у відповідні підрозділи для вжиття необхідних заходів. Кожний заявник у місячний термін отримає відповідь про стан вирішення його проблеми, за винятком тих, на які надано усні роз’яснення під час прийому.

Нагадуємо! Прийом громадян міський голова Богдан Мельник проводить  у перший, третій та п’ятий понеділок місяця за попереднім...

22.05.2018 | У Болехові відзначили День Героїв та День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 21 травня, в Болехові відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та Дня Героїв.

Цього року минають вісімдесяті роковини масових політичних репресій, результатом яких стало знищення десятків тисяч представників політичної, мистецької та наукової української еліти. Точну кількість жертв тоталітарного режиму досі визначити неможливо. На думку фахівців, за період початку 20-х і до кінця 80-х років ХХ століття в Україні було заарештовано майже 1,5 мільйона осіб. Велику кількість із них було розстріляно, інші пройшли тюрми, заслання, вислання, каторгу, табори, примусово побували в психіатричних закладах. Терор і репресії зачепили майже всі верстви українського населення: науковців, політиків, військових, священиків, представників культури, селянство.

День Героїв – свято, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, опришків, українських січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Його відзначають в Україні щороку 23 травня.

У рамках відзначення Дня Героїв та Дня пам’яті жертв політичних репресій на центральній площі міста відбулося урочисте віче за участю представників влади, громадськості, учнівської та студентської молоді.

На знак вшанування пам’яті героїв та жертв політичних...

18.05.2018 | Оголошення

18.05.2018 | Уряд виділив 300 млн грн на закупівлю житла для сімей воїнів АТО

Кабінет міністрів України в рамках реалізації політики соціального захисту воїнів, загиблих або поранених в зоні проведення антитерористичної операції, а нині операції Обєднаних сил, виділяє300 млн грн на придбання квартир для сімей воїнів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що Уряд змінив систему використання коштів. Гроші будуть надаватися адресно, без можливості вибудовувати корупційні схеми на цьому ресурсі. Ситуація має покращитися.

«Віднині ми надаємо гроші, і люди самі придбають житло. Є конкретна родина, вона отримає кошти, і за ці кошти сама придбає те, що вони хочуть придбати. Проблема вирішена системно, - сказав глава Уряду. - Це наш обов’язок. Хотілося б виконувати свій обов’язок в більших обсягах, але це стане можливо, коли збільшимо зростання економіки. Це можливо, на цьому будемо концентруватися», - сказав Володимир Гройсман.


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 30 сесії

міської ради відбудеться в

Народному домі м.Болехова

30 травня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області