Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
23.03.2017 | Оголошення

Облдержадміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація повідомляє реквізити цільового фонду військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, на які можуть бути зараховані кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м. Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста:

одержувач - Авдіївське УК /м. Авдіївка/ 50110000;

код за ЄДРПОУ - 37990735;

рахунок         -№ 31513931700014;

банк              - ГУДКСУ у Донецькій області;

код банку - 834016.

22.03.2017 | Засідання ХV сесії Болехівської міської ради: підведені підсумки та прийняті рішення

Сьогодні, 21 березня, відбулося засідання чергової ХV сесії Болехівської міської ради, на якому розглянули понад девять десятків проектів рішень, значну частину яких склали питання щодо надання матеріальної допомоги та земельні питання.

       Відповідно до розпорядження міського голови Богдана Мельника, у зв’язку з його відрядженням до м.Києва, головував на пленарному засіданні секретар ради І.Герецький. На сесію прибуло 23 депутати із 26 обраних. Участь у засіданні також взяли депутати Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий, Андрій Романюк та Галина Макота, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, сільські голови.

Розгляд питань порядку денного депутати розпочали із проектів рішень, що стосувалися бюджету. Заслухавши начальника фінансового управління міськвиконкому Н.Дуб, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік та затвердилизвіт міського бюджету за 2016рік. Зміни до міського бюджету були внесені у частині зміни назв класифікації видатків бюджету за бюджетними призначеннями. Депутати також врахували в міському бюджеті субвенцію з обласного бюджету в сумі 328,0 тис. грн.та спрямували 100,0 тис. грн.  на капітальний ремонт Болехівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2,  80,0 тис. грн. - на буріння водозабірної свердловини в с.Тисів Болехівської міської ради та 148,0 тис. грн. – на капітальний ремонт пішохідних доріжок та площадок Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ст.Частину вільного залишку коштів загального фонду міського бюджету, який склався  станом на 01.01.2017 року,  в сумі 41,0 тис. грн. спрямували на облаштування трьох внутрішніх санвузлів у Болехівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. А також затвердили розпорядження міського голови від 10.02.2017 року № 07-аг «Про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі».

Без доповнень міські обранці затвердили План роботи Болехівської міської ради на І півріччя 2017 року...

21.03.2017 | Міський голова Богдан Мельник взяв участь у п'ятому засіданні Ради регіонального розвитку

 

20 березня 2017 року відбулося п'яте засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом Президента України Петра Порошенка.

У його роботі взяли участь керівництво Кабінету міністрів України, Верховної Ради та представники місцевої влади. Від Івано-Франківщини - голова облдержадміністрації Олег Гончарук, а також керівники районних державних адміністрацій, міст та ОТГ Івано-Франківської області. Серед членів делегації з Прикарпаття був і міський голова Богдан Мельник.

У рамках засідання обговорювали заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції, питання розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, ефективності використання у регіонах бюджетних коштів. Окрім того, йшлося про програми фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформування системи освіти та надання медичних послуг, а також соціального захисту населення...

21.03.2017 | Єдиний день депутата

Сьогодні, 20 березня 2017 року, у Болехівській міській раді відбувся Єдиний день депутата. Участь у заході взяли також перший заступник міського голови Володимир Жарський, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, керівники управлінь, відділів міськвиконкому. Вів зустріч секретар ради Ігор Герецький.

Депутати заслухали та обговорили проекти рішень, які внесені до порядку денного 15 сесії Болехівської міської ради сьомого демократичного скликання. За результатами розгляду усі проекти рішень міські обранці погодили та запропонували затвердити на пленарному засіданні, яке відбудеться 21 березня у Народному домі м.Болехова.

20.03.2017 | ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МЕЛЬНИКА БОГДАНА МИХАЙЛОВИЧА ПРО РОБОТУ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЗА 2016 РІК

Шановні болехівчани!

Усім нам випало жити та працювати в  час змін. Зміни торкнулися усіх сфер суспільного життя. Тож і рік, що минув, був для нас усіх непростим. Поряд з тим, це був ще один рік розбудови та становлення нашого міста, нашої держави. Було ухвалено низку законів, які були спрямовані на бюджетну децентралізацію як елемент реформи місцевого самоврядування. Тому в цьому році органи місцевого самоврядування відчули досить позитивні зміни щодо наповнення бюджетів і можливостей виконання соціально-економічних програм розвитку громад. В цілому нам вдалося в цьому році реалізувати та запровадити більше проектів, планів та задумів, ніж будь-коли за такий же час, і це дозволяє дивитися в майбутнє більш оптимістично.

Робота міської ради, виконавчого комітету протягом звітного періоду спрямовувалася на ви­рішення таких основних напрямів: виконання міського бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку, забезпечення належного функціону­вання закладів  охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери; забезпечення роботи галузі житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послуг населенню міста; покращення благоустрою міста (будівництво та ремонт доріг, освітлення вулиць, створення умов для комфортного проживання в місті), запровадження енергозберігаючих технологій; підтримку бійців-земляків, які протистоять терористам та окупантам на Сході, соціальну допомогу учасникам АТО та їхнім родинам, залучення позабюджетних коштів на реалізацію проектів...

20.03.2017 | Запрошуємо взяти участь першому міському конкурсі «Воскресни, писанко!»

З метою популяризації серед вихованців, учнів, молоді писанкарства, як традиційного виду народної творчості та підтримки обдарованих дітей Болехівської міської ради, відродження та збереження народних і родинних традицій та культурної спадщини, відповідно до розпорядження міського голови від 09.03.2017 № 51-р на території Болехівської міської ради  з 09 березня до 10 квітня 2017 року проводиться міський конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!». Нижче наводимо загальні положення про конкурс.

Положення

про проведення міського конкурсу

писанкарства Воскресни, писанко!

 

Загальні положення

Засновником та організатором конкурсу є Болехівська  міська рада.

 Мета і завдання конкурсу

Основним завданням міського конкурсу є:

-    розвиток творчих здібностей дітей та підлітків;

-    залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративного мистецтва, зокрема писанкарства...

16.03.2017 | ОГОЛОШЕННЯ про підтримку проведення Всесвітньої кампанії Година Землі

25 березня 2017 року Україна в черговий раз приєднається до Всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально- екологічну кампанію Година Землі.

Всесвітня кампанії Година Землі стартувала у 2007році. Її організатором виступає Всесвітній фонд природи.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

В суботу 25 березня 2017 року о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі. Щоб показати необхідність об’єднаних для збереження природи нашої планети.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідність щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації...

15.03.2017 | Депутатська комісія розглянула проекти рішень з питань бюджету

 

13 березня  2017 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів.                                   

На засідання прибули усі члени депутатської комісії: Стельмах М.Я.,  Петрюк Р.Ф., Юрочко В.І., Павлик А.Я., Шмега П.І.

Участь у роботі комісії взяли секретар ради Герецький І.Г., начальник фінансового управління міськвиконкому Дуб Н.М., головний спеціаліст відділу економіки, зовнішньоекономічної діяльності та туризму міськвиконкому Савчин І.Р.,  начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому Соболь Л.А.

На порядку денному були питання 4 питання. Враховуючи зміни в законодавстві та інші подані документи, депутати погодили  внесення змін до міського бюджету на 2017 рік відповідно до запропонованого проекту рішення.

З проектом рішення міської ради «Про затвердження звіту міського   бюджету за 2016 рік»  депутатів ознайомила Дуб Н.М. У своїй доповіді вона повідомила, що за 2016 рік до міського бюджету  надійшло доходів загального і спеціального фондів з урахуванням трансфертів у сумі  149540,7 тис. грн., що на 33943,7 тис. грн. більше у порівнянні з відповідним...

13.03.2017 | ВІЧНА ШЕВЧЕНКОВА ВЕСНА

 Якщо вам мова, і земля, й родина,

 І пісня українська дорогі, -

 Любіть, як Він, страждальну Україну,

 Як Він, ви ненавидьте ворогів.

 

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.Шевченко по праву займає почесне місце серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини.

Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.  Саме тому вся світова громадськість у березні 2017 року відзначає 203 річницю з дня народження Великого Кобзаря.

«Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття». Підтакою назвою 9 березня у Народному домі м.Болехова відбувся літературно-мистецький вечір, у якому взяли участь міський голова Богдан Мельник, керуючий справами міськвиконкомау Іван Ганчар, заступник міського голови Тетяна Лугова, депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Романюк, депутати міської ради, всечесні отці, вчителі та учні Болехівських ЗОШ № 1 і 2, викладачі і студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу та громадськість Болехівщини.

Розпочалось свято із виступу учнів Болехівської ЗОШ №1. Діти, від іменігероїв Кобзаревої поезії висловили щирі слова вдячності та низенько вклонилися національному генію...

9.03.2017 | У ДОЛИНСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ КОМІСАРІАТІ РОЗПОВІЛИ ПРО ПЛАНИ ПІДГОТОВКИ РЕЗЕРВІСТІВ

7 березня в Долинському міському військовому комісаріаті відбувся брифінг для представників ЗМІ за участі заступника військового комісара Долинського ОВК полковника Ярослава Пронюка щодо участі резервістів у зборах з резервістами оперативного резерву окремих військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України у 2017 році.

Ярослав Володимирович наголосив, що метою проведення зборів резервістів оперативного резерву є підвищення рівня фахової підготовки, злагодженості дій підрозділів та підвищення бойового вишколу. Ці збори проводяться згідно з планом підготовки Збройних Сил України у кілька етапів: І   етап –  з 15 січня до 15 лютого ; ІІ  етап – з 15 лютого до 16 березня; ІІІ етап – з  24 лютого до 25 березня; IV етап – з 10 березня до 09 квітня; V  етап – з 24 березня до 23 квітня.

Зазначалося, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової вправ­ності громадян з метою виконання завдань із захисту держави на професійному рівні.

Резервісти призначаються на свої або ж вищі посади в тих частинах, підрозді­лах, де вони проходили службу. Це дозволить при не­обхідності проведення чергової ротації або загальної мобілізації сформувати підрозділи з підготовлених військовослужбовців, які вже пройшли бойове злагодження.

Виклик резервістів вій­ськового оперативного резерву першої черги на вій­ськову службу під час мобілізації здійснюється з оголошенням загальної мо­білізації або за окремим рішенням Президента України в ході часткової мобілізації.

Представникам ЗМІ було доведено інформацію фі­нан­сового характеру стосовно підвищення привабливості служби у військо­во­му резерві.

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприєм­стві за той час, що він перебував у військовій частині.

Військовими комісаріатами здійснюється доставка резервістів до місць проведення зборів і у зворотному напрямку. Якщо резервіст прямує на навчальні збори до військової частини самостійно, то йому компенсуються гроші за проїзд до військової час­тини, а також у зворотному напрямку...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 16 сесії

міської ради відбудеться

в квітні 2017 року.

Початок роботи о 10:00 год.

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області